FOOTBALL TYCOON
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NİHAT'AN BEŞİKTAŞA RET

NİHAT'AN BEŞİKTAŞA RET Empty NİHAT'AN BEŞİKTAŞA RET

Mesaj  Misafir C.tesi Haz. 13, 2009 7:42 am

Nihat'tan Beşiktaş'a ret
İspanya'nın Villarreal takımında forma giyen Nihat Kahveci, Beşiktaş'ın kulübüyle anlaşmasına rağmen yaptığı teklifi kabul etmedi.

İSTANBUL - İspanya'nın Villarreal takımında forma giyen Türk futbolcu Nihat Kahveci, Beşiktaş'ın yaptığı teklife teşekkür ederken, futbol hayatını İspanya'da sürdüreceğini söyledi.

Beşiktaşlı yöneticiler Madrid'e giderek Villarreal'li yöneticilerle pazarlığa oturdu. İspanyol takımını yöneticileri 7.5 milyon euro istemiş ve Beşiktaş yönetimi de 5 milyon euro teklif etmişti. Taraflar daha sonra 5.5 milyon euro'ya anlaşma sağlandı.

En son sıra Nihat Kahveci ile görüşmeye geldi ve yöneticiler Nihat'a "hayırlı olsun, biz kulübünle anlaştık, sen Beşiktaş'ın en önemli futbolcularından birisin. Beşiktaş forması giymek istediğini biliyoruz ve biz seninle anlaştık gözüyle bakıyoruz" dediler.

Bunun üzerine Nihat, "Ben futbol hayatıma İspanya'da devam ettirmek istiyorum. 7 senedir buradayım ve bazı teklifler var İspanya'dan bunları değerlendireceğim. Türkiye'de futbol oynamak istemiyorum şu aşamada, bunun için İspanya'da devam edeceğim lütfen beni mazur görün" dedi ve Beşiktaş'ın teklifine olumsuz yanıt verdi.

NİHAT'AN BEŞİKTAŞA RET Nihatkahvecibjkwidec

Misafir
Misafir

NİHAT'AN BEŞİKTAŞA RET Empty Geri: NİHAT'AN BEŞİKTAŞA RET

Mesaj  Misafir C.tesi Haz. 13, 2009 10:56 am

adam mı oldun len nihat ' a baq 2 tane gol attı diye havalanıyo kaç kuruşluk adamsın olm beşiktaşa olmaz diyon gelde birzada burda gol at.!

Misafir
Misafir

NİHAT'AN BEŞİKTAŞA RET Empty Geri: NİHAT'AN BEŞİKTAŞA RET

Mesaj  Admin C.tesi Haz. 13, 2009 11:40 am

ama bjk de ileride forma giyecek
Admin
Admin
Admin

http://oooooooooo.yetkinforum.com